2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bielsko-Biała
Dodane 12 kwietnia 2024

praca technik / serwisant urządzeń fiskalnych

Wynagrodzenie

4 400 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Serwisant urządzeń fiskalnych - praca głównie w terenie, u Klientów firmy pon - pt w godz. 8:00-16:00

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów pracodawcy w zakresie sprzedaży prostych urządzeń fiskalnych

  • Udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń fiskalnych

  • Instalacja, konfiguracja i programowanie urządzeń fiskalnych

  • Zaopatrzenie firmy w najpotrzebniejsze środki chemiczne, produkty kuchenne, materiały eksploatacyjne itp. – na wniosek i polecenie przełożonego

  • Bieżąca dbałość o schludny wygląd oraz powierzone mienie (samochód, telefon, laptop, narzędzia pracy)

  • Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów

  • Organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania serwisu

  • Drobne prace logistyczne – organizacja wysyłek, zamawianie kurierów

  • Inne prace serwisowe zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania:

·  Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi

·  Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczne podejście do zadań

·  Dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy i czasu

·  Dbałość o jakość i estetykę wykonania

·  Zaangażowanie w obowiązki

·  Prawo jazdy kat. „B”

·  Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń sieciowych

Dodatkowymi atutami będą:

·  Doświadczenie w pracy z Klientami

·  Doświadczenie na stanowisku serwisanta

·  Umiejętności przeprowadzania diagnostyki i naprawy usterki.

Oferujemy:

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·  Nabywanie doświadczenia i rozwój umiejętności w zawodzie serwisanta

·  Niezbędne narzędzia i materiały do wykonywania obowiązków

·  Po okresie próbnym pakiet ubezpieczenia grupowego i samochód służbowy

·  Możliwość zdobycia uprawnień

·  Komputer i telefon służbowy

Cv proszę przesyłać na Olx

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 892371886