2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Koluszki
Grupa SuperDrob i CPF Poland
Dodane Dzisiaj o 14:28

PRACA - Technik Utrzymania Ruchu - Koluszki - nowa inwestycja!

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PetRepublic to spółka dedykowana do produkcji i sprzedaży karmy dla psów i kotów. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej, co pozwala nam na czerpanie z wieloletnich doświadczeń oraz nowatorskich rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu tego, co najlepsze dla naszych Zwierzaków. Dlatego działamy tak, aby nasze karmy były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim wartościowe – bogate w istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, jak również dopasowane do wieku, wagi oraz aktywności Zwierzaka.

Do naszej fabryki poszukujemy ludzi z pasją do tworzenia i rozwoju, produktów, zespołu, zakładu. W nowoczesnym zakładzie zapewniamy możliwość pracy przy najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach produkcyjnych.

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Koluszki, ul. Nasienna 22

Główne zadania:

  • Zapewnienie pełnej sprawności techniczno- eksploatacyjnej maszyn, urządzeń oraz instalacji w zakresie mechanicznym, elektrycznym oraz AKPiA,

  • Współudział w dokonywaniu przeglądów technicznych na wszystkich obiektach zakładu, sporządzanie protokołów pokontrolnych, prowadzenie remontów zapobiegawczych,

  • Usuwanie awaryjnych uszkodzeń maszyn, sporządzanie protokołów awaryjnych,

  • Wnioskowanie o zamawianie materiałów niezbędnych do zabezpieczenia pełnej sprawności podległych urządzeń,

  • Analiza przyczyn awarii i postojów technicznych,

  • Realizacja planów remontów oraz ich aktualizacji w zakresie podległych maszyn,

  • Udział w procesie uruchamiania i odbioru nowych maszyn oraz instalacji.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży przemysłowej,

  • Wykształcenie min. średnie o profilu: automatyka, mechatronika, elektromechanika, robotyka lub zbliżone do zagadnień związanych z automatyką przemysłową,

  • Uprawnienia SEP Gr I do 1 kV E, preferowane posiadanie uprawnień: SEP Gr I do 1 kV E, Gr II E, Gr III E,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i/lub schematów elektrycznych,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 910588085