2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Wrzeszcz
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 01 maja 2024

Praca - utrzymanie drogi - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

FBSerwis SA, będąc częścią Grupy Budimex poszukuje Pracowników utrzymania drogi.

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Utrzymanie dróg, aby były bezpieczne dla kierowców (m.in. koszenie trawy, odśnieżanie w sezonie zimowym)

  • Naprawę barier energochłonnych

  • Ustawianie, wymienianie oraz czyszczenie znaków drogowych

  • Oczyszczanie korytek, rowów, sprzątanie pasa drogowego

  • Zabezpieczanie miejsc wypadków oraz prac drogowych

SPRAWDŹ, CZY TO CIEBIE SZUKAMY?

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Masz zapał i chęć do pracy na świeżym powietrzu

  • Jesteś gotowy/-a do pracy zmianowej

  • W każdej sytuacji dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych

Prawo jazdy kat. C lub C+E będzie dodatkowym atutem

SPRAWDŹ, CZY MAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ?

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień na koszt firmy

  • Prywatną opiekę medyczna z możliwością rozszerzenia o pakiet stomatologiczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego i/lub niemieckiego w formie online

  • System premiowy uzależniony od zaangażowania i efektywności

  • Konkursy dla pracowników i ich dzieci, w których do wygrania są wartościowe nagrody rzeczowe oraz pieniężne

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 910772368