2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gdynia
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Sylwia
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w ALAB laboratoria - Diagnosta Laboratoryjny (Laboratorium)

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Diagnosta Laboratoryjny - Gdynia

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami oraz ich autoryzacja

  • obsługa aparatury i systemów laboratoryjnych

  • obsługa laboratoryjnego systemu informatycznego

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją laboratoryjną

Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:

  • czynne Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego

  • rozwinięte umiejętności manualne w pracy laboratoryjnej

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie, dokładność i sumienność w powierzonych obowiązkach

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

  • laboratorium pozwalające na zapoznanie się i stosowanie najnowszej technologii z zakresu diagnostyki laboratoryjnej

  • styczność z szerokim spectrum przypadków medycznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 911975047