2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Wilanów
Sylwia
Dodane 06 maja 2024

Praca w ALAB laboratoria - Młodszy Technolog

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Młodszy Technolog - Warszawa

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przyjmowanie i prawidłowe sortowanie materiału do badań

  • weryfikacja poprawności zleceń oraz skierowań

  • współpraca ze zleceniodawcami w zakresie poprawności przekazywanych zleceń oraz skierowań

  • dbanie o jakość i sprawny przepływ informacji pomiędzy pracowniami i laboratoriami

  • obsługa systemu LIS

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Aby efektywnie wykonywać zadania, oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego

  • dobrej znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • zaangażowania i otwartości na zdobywanie nowej wiedzy

  • dyspozycyjności

  • mile widziane będzie doświadczenie w sektorze medycznym

W zamian oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie

  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

  • szkolenie wprowadzające z obowiązujących procedur

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 913659600