2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Sylwia
Dodane 22 maja 2024

Praca w ALAB laboratoria - Pielęgniarka Pediatryczna (Punkt Pobrań)

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Osoba pobierająca - Praca w Punkcie Pobrań

Do Twoich obowiązków należeć będzie

  • obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowanie materiału biologicznego

  • przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa

  • współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:

  • wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu (Pielęgniarka Pediatryczna)

  • doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego

  • znajomość obsługi komputera

  • chęć zdobywania nowej wiedzy

  • umiejętność współpracy z Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, umowy o pracę na część etatu lub kontrakt B2B - w zależności od preferencji kandydata

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-13.00

  • zniżki na nasze usługi zarówno dla Pracowników, jak i ich rodzin

  • szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 916891811