2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podlaskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Suwałki
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca w Banku - Kierownik Zespołu Inspektorów Kredytowych

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Bank Spółdzielczy w Suwałkach zatrudni KIEROWNIKA ZESPOŁU INSPEKTORÓW KREDYTOWYCH

Twój zakres obowiązków:

-        Analiza finansowa weryfikowanych podmiotów

-        zarządzanie podległym zespołem

-        realizacja planów sprzedażowych

-        organizowanie bieżącej pracy zapewniającej pełne, terminowe i efektywne wykonywanie zadań i sprawnej obsługi finansowej klientów Banku.

 Nasze wymagania:

-        doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata,

-        staż pracy w bankowości minimum 5 lat,

-        posiadanie aktualnej i specjalistycznej wiedzy z zakresu zasad analizy finansowej,

-        znajomość procedur związanych z zabezpieczeniami podczas udzielania kredytów,

-        inicjatywa w działaniu, asertywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,

-        wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

-        umiejętność podejmowania decyzji oraz samodzielność w działaniu,

-        umiejętność pracy w zespole,

-        dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia w postaci umowy o pracę,

·         wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

·         świadczenia socjalne,

·         dofinansowanie do urlopu.

INFORMUJEMY, ŻE OFERTY NIE SPEŁNIAJĄCE MINIMALNYCH WYMAGAŃ NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 910578616