2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca w biurze podróży franczyza TUI Nowy Dwór Mazowiecki- Galeria HIT

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Marzy Ci się praca w biurze podróży??

Poszukujemy energicznej osoby z pasją podróżowania, aby dołączyła do naszego zespołu. :)

Miejsce wykonywania pracy Nowy dwór Mazowiecki

Praca ta polega na: bezpośredniej, telefonicznej i mailowej obsłudze klienta, przygotowywaniu ofert i aktywnej sprzedaży produktu turystycznego z zastosowaniem standardów obsługi klienta

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości geografii świata, regionów i najważniejszych atrakcji turystycznych;

  • pasji, chęci nauki, poznawania świata i nowych kierunków,

  • zaangażowania i dokładności w realizacji obowiązków

  • dużej motywacji do pracy;

CV proszę wysyłać do dnia 15.05.2024 r.

Mile widziany list motywacyjny ;)

Pełen etat- staż ( dodatkowe wynagrodzenie płatne przez pracodowcę )

Odezwiemy się do wybranych osób !

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 684280380