2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Lesznowola
Dodane 01 kwietnia 2024

Praca w biurze podróży Lesznowola

Wynagrodzenie

3 500 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lesznowola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Biuro podróży w Lesznowola poszukuje pracowników!

Poszukujemy pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!

Opis stanowiska

• Obsługa klientów bezpośrednia, przez telefon, e-mail oraz media społecznościowe

• Udzielanie informacji o produktach i usługach

• Rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych

• Obsługa po-sprzedażowa

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Szkolenia produktowe i wyjazdowe,

• Elastyczne godziny pracy

• Pozytywnie nastawiony i zgrany zespół.

• Pracę w jednym z najszybciej rozwijających się biur podróży w Polsce

• Prowizja za sprzedaż

Doceniamy:

• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej (także w wybrane weekendy),

• Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,

• Wysoką motywację, odpowiedzialność i dokładność w realizacji obowiązków

• Status studenta mile widziany

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX

Lokalizacja

Lesznowola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lesznowola
ID: 835943777