2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 13 maja 2024

Praca w biurze podróży Wakacje.pl - Radom

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

RADOM –SALON SPRZEDAŻY

Biuro Podróży w Radomiu poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko: Specjalista ds. turystyki / Konsultant ds. turystyki

Miejsce pracy: Radom – Michałów/Osiedle Akademickie – galeria handlowa.

Biuro Podróży Wakacje.pl Radom- Michałów

Główne obowiązki pracownika:

-kompleksowa obsługa klienta indywidualnego - prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych, budowanie trwałych relacji z klientami firmy,

-obsługa Facebooka w zakresie wrzucania ofert i relacji z podróży.

-sprzedaż ubezpieczeń turystycznych

Oczekiwania wobec kandydata:

- doświadczenie w zakresie obsługi klienta i bezpośredniej sprzedaży ofert turystycznych (minimum rok czasu lub prywatne doświadczenia w podróżach zagranicznych),

-wysoka motywacja i chęć spełniania podróżniczych marzeń Klientów,

- znajomość obsługi komputera i MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość systemów MerlinX, Travella, BlueVendo i innych bezpośrednich systemów Organizatorów Turystycznych,

- dyspozycyjność (system zmianowy, pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20 dlatego minimum pol miesiąca będziesz pracować w godzinach popołudniowych),

- doświadczenie w podróżach zagranicznych (np. własne wczasy, wyjazdy służbowe, przeloty), orientacja w geografii turystycznej świata, znajomość popularnych regionów turystycznych i zagadnień turystyki zagranicznej

- miła aparycja i wysoka kultura osobista,

- samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków,

-pasja poznawania świata,

-dbanie o wizerunek i estetykę biura.

-język angielski - tak abyś dogadał się z zagranicznym hotelem ;)

Ps. Mile widziane osoby z doświadczeniem pracy w biurze podróży lub z wykształceniem turystycznym. Czekamy na Ciebie. ;)

Jeżeli jednak nie spełniasz, któregoś z wymienionych wymagań, ale jesteś zdeterminowany i PEŁNY PASJI DO PODRÓŻY ORAZ LUBISZ LUDZI - NAPISZ!

Jeśli nie masz w swoim CV doświadczenia w pracy w turystyce - napisz nam koniecznie jakie znasz kierunki zagraniczne i gdzie byłeś!

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat - ewentualnie pół etatu (godziny popołudniowe i soboty)

- stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny

- miła atmosfera pracy,

- zagraniczne wyjazdy szkoleniowe

- elastyczny grafik.

-szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i wyjazdy studyjne.

-dofinansowanie prywatnych wakacji

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na podany adres mailowy- lub przez olx- z dopiskiem REKRUTACJA RADOM-MICHAŁÓW.

CV wraz ze zdjęciem oraz właściwą zgodą RODO na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji prosimy kierować na maila lub poprzez formularz OLX.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883.

Z góry dziękujemy za nadesłane dokumenty i j

Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 733972123