2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Wrocław
  7. Wsparcie techniczne - Fabryczna
Natalia Arendarska
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca w centrum napraw elektroniki - wolne weekendy - od zaraz

Wynagrodzenie

4 690 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Masz pasję do elektroniki i nie masz problemu z rozwiązywaniem technicznych zagadek? Chcesz zostać serwisantem elektroniki i pracować w zgranym zespole, gdzie będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności? Nie szukaj dłużej - dołącz do naszej ekipy!

lokalizacja: Wrocław, ul. Graniczna (dojazd autobusem nr 106)

oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne nawet 5900 zł brutto/mies.; [4690 zł brutto/mies. wynagrodzenie zasadnicze + premie (frekwencyjna i wydajnościowa)];
  • pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwość pracy w soboty - bonus 200 zł netto);
  • współpracę na dłuższy okres w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatne urlopy i pozostałe świadczenia);
  • program poleceń kandydatów - poleć znajomych do pracy i zdobądź nawet do 1000 zł netto;
  • pakiet szkoleń dla nowych pracowników.

zadania

  • diagnozowanie usterek w oparciu o przejrzyste procedury;
  • naprawa i serwisowanie drobnej elektroniki (smartwatch, myszy komputerowe, klawiatury itd);

oczekujemy

  • dociekliwości w diagnozowaniu usterek;
  • zdolności manualnych w celu dokonywania prostych napraw sprzętów elektronicznych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909157095