2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dębno
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w cynkowni galwanicznej dla mężczyzny

Lokalizacja

Dębno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma F.P.H.U. "STERNAL" poszukuje pracowników do pracy w cynkowni galwanicznej.

Miejsce pracy: Wola Dębińska

Oferujemy:

  • okres próbny 2 tygodnie, później umowa o pracę

  • wymiar czasu pracy: 1/1

  • system 3-zmianowy

  • praca od poniedziałku do piątku, ale możliwe również soboty

  • praca w zespole 3-osobowym

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie operatora w codziennych zadaniach i obowiązkach

  • Pomoc przy przygotowywaniu materiału do cynkowania galwanicznego

  • Kontrola parametrów jakościowych przygotowywanego towaru

  • Pakowanie gotowych produktów

  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i w miejscu pracy

  • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy

  • Realizacja innych zadań związanych z produkcją, przypisanych przez przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność zrozumienia i przestrzegania zasad bezpieczeństwa

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • Sumienność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku na stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV w celu niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest F.P.H.U. "STERNAL"

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o danych osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Lokalizacja

Dębno,

Małopolskie

Małopolskie, Dębno
ID: 861790621