2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca w Drogerii INTERNETOWEJ kompletowanie pakowanie zamówień ETAT

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy drogerią internetową z suplementami diety oraz kosmetykami obecnie poszukujemy 1-2 osob (rozszerzamy działalność)

Lokalizacja Warszawa Aleja Krakowska 110 (bardzo dobry dojazd autobusem lub tramwajem (P+R Aleja Krakowska Warszawa) 1 minuta od pętli.

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień złożonych przez klientów sklepu internetowego oraz platformy allegro

  • Obsługa e-mailowa i telefoniczna klientów

  • Pakowanie paczek oraz zamówień

  • Przyjmowanie dostaw

  • Rozkładanie towaru na półkach

  • kontrola zgodności dostaw produktów

  • pomoc przy pracach magazynowych

Zapewniamy wdrożenie oraz szkolenie w ramach umowy zlecenie NAJCHĘTNIEJ osoby ze statusem STUDENTA.

Oferujemy umowę zlecenie

CV proszę wysyłać za pośrednictwem OLX

p.s oferty, zapytania bez CV będą automatycznie odrzucane.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 623504798