2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piotrowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w dziale produktu operator urządzeń znakujących drukarek UV

Wynagrodzenie

4 254 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy mężczyznę do pracy w dziale produktu. Praca lekka i przyjemna - bez pylenia i kurzu.

Opis stanowiska;

  • obsługa urządzeń poligraficznych

  • obsługa narzędzia laserowego do znakowania produktów

  • czysta praca, bez pylenia i kurzu

Wymagania;

  • sprawna obsługa komputera

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

  • kreatywność

Oferujemy;

  • stabilna pracę w firmie zatrudniającej ponad 70 osób

  • umowa o pracę

  • siedziba firmy Piotrowice k.Słupcy

  • pełne zaplecze socjalne, kawa, herbata

  • praca na dwie zmiany 06:00-14:00 , 14:00-22:00

  • dla najlepszych propozycja pracy na stałe

Prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie.

W odpowiedzi na wybrane aplikacje zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

Lokalizacja

Piotrowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piotrowice
ID: 864874028