2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Zagórz
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w dziale projektowym

Lokalizacja

Zagórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma produkcyjna z siedzibą w Zagórzu poszukuje pracownika działu projektowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • tworzenie dokumentacji technicznej, produkcyjnej oraz niezbędnych instrukcji urządzeń zabawowych,

  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,

  • tworzenie koncepcji urządzeń zabawowych i prototypów zgodnie z normami PN EN:1176 oraz wizualizacji 3D,

  • współpraca z jednostkami certyfikującymi,

  • ścisła współpraca z działami produkcji,

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM

  • przynajmniej podstawowa znajomość programu Inventor i AutoCAD

  • biegła znajomość rysunku technicznego,

  • chęć do pracy i nauki

  • dokładność i samodzielność,

  • dobra organizacja czasu i pracy własnej,

  • mile widziane wykształcenie techniczne

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu 3D,

OFERUJEMY

  • zatrudnienie – umowa o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • przyjazne środowisko pracy

  • praca w Zagórzu od poniedziałku do piątku 7.00-15.00

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie aktualnej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Zagórz,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zagórz
ID: 914378408