2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Bełchatów
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w dziale utrzymania ruchu/Kleszczów/ Darmowe dojazdy

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Obecnie dla Naszego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Technik procesu

Zatrudnienie bezpośrednio pod Zakład Pracy w Kleszczowie

OBOWIĄZKI:

  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń produkcyjnych oraz ich bieżąca naprawa

  • Zbieranie i analiza ofert cenowych od dostawców w celu wyboru najlepszych ofert narzędzi, części eksploatacyjnych, usług;

  • Usuwanie stwierdzonych usterek infrastruktury(usterki drzwi, instalacji elektrycznej, oświetlenia)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie/zawodowe lub wyższe elektryczne, elektroniczne, mechaniczne bądź pokrewne;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność;

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, w sytuacjach wymagających szybkiej interwencji.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń;

  • Pakiet benefitów;

  • Pracę w systemie 3 zmianowym

W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o przesłanie CV.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 914595867