2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Podkarpackie
  6. Pozostałe - Nowa Dęba
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca w gastronomii

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Dęba

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Inny, Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 OGŁOSZENIE O PRACĘ W GASTRONOMII

Stanowisko: Pracownik Gastronomii

Lokalizacja: Nowa Dęba

 Opis stanowiska:

 Poszukujemy osoby do pracy w naszym zespole gastronomicznym. Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadającą umiejętności organizacyjne i chętną do pracy w dynamicznym środowisku, to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki:

Przygotowywanie posiłków

Obsługa klienta i

Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Współpraca z innymi członkami zespołu w celu utrzymania efektywnej pracy

Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa żywnościowego

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w gastronomii mile widziane, ale niekonieczne

Umiejętność pracy w zespole

Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności

Język angielski mile widziany

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Przyjazną atmosferę pracy

Elastyczny grafik

Osoby  zainteresowane proszę pozostawienie wiadomości z cv .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja Nowa Dęba

Lokalizacja

Nowa Dęba,

Podkarpackie

Podkarpackie, Nowa Dęba
ID: 891284154