2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Ciechanów
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w gastronomii

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

"Kebab jedyny taki w mieście" z 20-letnią tradycją zatrudni osobę na weekendy.

nie wymagamy doświadczenia

oferujemy:

  • elastyczny grafik ustalany na cały miesiąc

  • premie motywacyjne

  • szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju

  • posiłki i napoje w trakcie pracy

  • rodzinną atmosfera

  • wynagrodzenie 30-40 zł brutto/h

    zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i przyrządzanie gotowych dań

  • obsługa klienta, kasy fiskalnej

  • dbanie o czystośc, porządek i wizerunek lokalu

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Zapewnienie jakości i świeżości podawanych potraw oraz przestrzeganie standardów higieny żywności

Cv proszę wysyłać drogą mailową, bezpośrednio do lokalu (Plac Jana Pawła II 11)

więcej informacji także pod nr 23 684 12 00

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 911965579