2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Dolnośląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Prochowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca w gastronomii. Bar szybkiej obsługi.

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Prochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik gastronomii, praca w Gastrobox Środa Śląska i Gastrobox Prochowice

Praca w gastronomii. Bar szybkiej obsługi, kebab.

Opis stanowiska pracy:

Pracownik gastronomii zajmuje się kompleksową obsługą klientów. Przyjmuje zamówienia, obsługuje kasę fiskalną, przygotowuje posiłki, pracuje na zmywaku oraz dba o czystość.

Oczekujemy od Ciebie:

Aktualną książeczkę zdrowia dla celów Sanitarno-Epidemiologicznych.

Odpowiedzialność oraz dobrą organizację pracy własnej.

Umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z Klientem.

Uczciwości i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Pracę w zgranym doświadczonym zespole, opartą o przyjazną atmosferę.

Możliwość nadgodzin.

Wypłaty zawsze na czas.

Więcej informacji na temat pracy udzielę telefonicznie. 57*****49

Lokalizacja

Prochowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Prochowice
ID: 654149971