2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Katowice
  7. Pozostałe - Osiedle Tysiąclecia
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca w gastronomii, pracownik food Trucka

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Tysiąclecia

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy energicznych i zaangażowanych osób do pracy sezonowej w gastronomii, zlokalizowanej w Katowicach (osiedle Tysiąclecia) FOOD TRUCK

Terminy Pracy: Od 01 maja 2024 r. do 20 września 2024 r., z możliwością przedłużenia współpracy.

Godziny Pracy: Praca od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z ustalonym grafikiem.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej, jednak nie jest to wymóg konieczny.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i chęć do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Aktualna książeczka sanepidu

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wydawanie produktów takich jak gofry, lody włoskie, granita, kawa

  • Przyjmowanie opłat za produkty na terminalu płatniczym oraz w gotówce

  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

  • Dbanie o dobre relacje z klientami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia w branży.

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Tysiąclecia
ID: 912313716