2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Niepiekła
Dodane Dzisiaj o 06:25

Praca w gospodarstwie ogrodniczym Folwark Zajączki

Wynagrodzenie

6 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepiekła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OPIS Smaczne, świeże, zdrowe owoce sezonowe to nasza pasja. Gospodarstwo Folwark Zajączki jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów, przez co nieustannie zyskuje uznanie stałych i nowych klientów. Dostarczamy na rynek Polski i zagraniczny najlepsze borówki, czereśnie, oraz inne produkt jagodowe. Znamy się na tym i dbamy o to, żeby ich produkcja oraz pakowanie przebiegały w sposób bezpieczny zarówno dla pracowników jak i konsumentów. Co roku wdrażamy też najnowsze technologie dedykowane dla ogrodnictwa, które pomagają i zmieniają jakość naszej pracy. Dodatkowo bardzo pozytywnie wpływają na jakość produkowanych przez nas owoców. Historia produkcji owoców sezonowych rozpoczęła się w 2001 roku, natomiast historia produkcji ogrodniczej rodziny właściciela BerryFarms sięga połowy XX wieku. Gospodarstwo Folwark Zajączki jest solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Zapraszamy do owocnej współpracy. Aktualnie na stanowisko pracownika produkcji zapraszamy osoby o zainteresowaniach ogrodniczych bądź technicznych, ponieważ obsługa naszych upraw leży gdzieś pomiędzy ogrodnictwem a techniką. Kluczowe prace ogrodnicze wykonujemy pomiędzy 15 lutym a 15 listopada każdego roku, natomiast pielęgnację upraw prowadzimy przez cały rok. W okresie zimowym zajmujemy się też produkcją i przygotowaniem do sprzedaży hurtowej choinek bożonarodzeniowych.

Zakres Obowiązków:

• Cięcie drzew i krzewów owocowych

• Usuwanie starych plantacji i zakładanie nowych

• Przeprowadzanie zabiegów ochrony roślin (po szkoleniu)

• Sortowanie, przygotowanie produktów do sprzedaży oraz ew. Transport samochodem typu BUS do 3.5 T

• Serwis maszyn i urządzeń rolniczych

• W sezonie zbiorów (10 czerwca – 10 listopada) - wykonywanie koniecznych zabiegów agrotechnicznych oraz organizacja pracy związanej ze zbiorem dla pracowników sezonowych. Organizacja wysyłek, jak również sporadyczny zbiór owoców.

Wymagania:

• sprawność fizyczna

• dobra organizacja własnej pracy

• prawo jazdy kategorii B Mile widziane:

• doświadczenie w pracy w rolnictwie

• umiejętność obsługi maszyn rolniczych

• zdolności techniczne

• zdolności interpersonalne

• Umiejętność obsługi telefonów i urządzeń dotykowych

• Wiek poniżej 35 lat

Oferujemy:

• Pewne wynagrodzenie (pensja podstawowa + sezonowa)

• Wsparcie w rozwoju i dążeniu do własnych celów

• Premie uznaniowe oraz okolicznościowe

• Dobra atmosfera w pracy

• Wyrozumiałość w potrzebie załatwienia spraw rodzinnych / osobistych

• Możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny oraz przesyłanie CV na adres rekrutacja(at)berryfarms.pl

Lokalizacja

Niepiekła,

Mazowieckie

Mazowieckie, Niepiekła
ID: 907339604