2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łódzkie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Świerczów
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w gospodarstwie rolnym

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świerczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Gospodarstwo Rolne DK Herbs Daniel Grzegorczyk o profilu produkcji roślinnej poszukuje osoby na stanowisko operator maszyn rolniczych/ traktorzysta. Praca cały rok od poniedziałku do soboty. Praca od kwietnia 2024.

Opis stanowiska:

- Obsługa maszyn rolniczych (ciągnik, ładowarka teleskopowa)

- Wykonywanie prac polowych (sadzenie, zbiór roślin)

- Prace fizyczne (prace na suszarniach i w magazynie)

- Wykonywanie prac konserwacyjnych, mycie, czyszczenie maszyn

Wymagania:

- doświadczenie w wykonywaniu prac polowych

- uprawnienia i praktyka w obsłudze maszyn rolniczych

- prawo jazdy kat. T lub B+E

- zapał i chęci do pracy

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracy ZUS

- Świadczenia socjalne

- Ubezpieczenia grupowe

- Pakiety medyczne

- Dobrą atmosferę pracy

Lokalizacja

Świerczów,

Łódzkie

Łódzkie, Świerczów
ID: 894446238