2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 30 maja 2024

Praca w Holandii - krawiec / krawcowa w sklepie odzieżowym

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Praca w Holandii w miejscowości Nistelrode. Poszukujemy krawca/krawcowej. Jest to firma rodzinna, która istnieje od 16 maja 1950 roku. To, co zaczęło się jako mały zakład krawiecki z garniturami, rozrosło się do dużego domu towarowego z wysokiej jakości modą damską i męską. Praca odbywa się w szwalni sklepu.

Zakres obowiązków:

  • szycie odzieży, np. obszywanie nogawek spodni i dopasowywanie odzieży do klientów

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową : 15,81 € brutto/h  (stawka bazowa 13,27 € brutto/h + naliczane do godzin podstawowych : dodatek urlopowy 8,33% dochodów brutto i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82% dochodów brutto).

  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku krawiec/krawcowa

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • gotowość do podjęcia stałej współpracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918774250