2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca w Holandii na magazynie przy pakowaniu towarów

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Praca w centrum dystrybucyjnym zajmującym się zbieraniem zamówień do sklepu internetowego Lidl w miejscowości Venlo. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym.

Zakres obowiązków:

  • rozładowywanie produktów,

  • zbieranie zamówień za pomocą wózka EPT lub skanera ręcznego

  • pakowanie produktów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem urlopowym oraz rezerwami na poczet dni urlopu: 15,86 €/h brutto (13,32 €/h brutto + 2,54 €/h brutto)

  • dodatki za pracę zmianową od pn do pt - od 19:00 do 21:00 25% (16,65 €/h brutto), od 21:00 do 00:00 35% (17,98 €/h brutto)

  • dodatki za pracę w sobotę 50% (19,98 €/h brutto)

  • bezpłatny transport do i z pracy

  • dodatek dla kierowcy €2,50 za dzień, max. €12,50/tydzień

  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych

  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online

  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich oraz dostęp do platformy internetowej, gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski po wcześniejszym ustaleniu z pracodawcą

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • mile widziane prawo jazdy kat.B

  • mile widziane uprawnienia na wózki EPT

  • odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • zaświadczenie o niekaralności

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 913915152