2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 01 maja 2024

Praca w Holandii na magazynie z produktami codziennego użytku

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Poszukujemy pracowników magazynu do jednego z centrów dystrybucji sieci sklepów Wibra. Asortyment jakim się zajmują to min. zabawki, chemia domowa, ubrania oraz akcesoria dla zwierząt. Magazyn znajduje się w miejscowości Epe. Praca odbywa się na ciepłeh hali (18 -22 stopnie) w systemie jednozmianowym.

Zakres obowiązków:

  • Ręczny rozładunek samochodów ciężarowych

  • Przyjmowanie towarów

  • Układanie ładunków paletowych zgodnie z wytycznymi

  • Kontrola ilości przyjętego towaru

  • Zbieranie zamówień za pomocą listy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa  13,47€ brutto/h

  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online

  • umowa o pracę tymczasową na warunkach niderlandzkich oraz dostęp do platformy internetowej gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • odpłatny dojazd do Holandii zaufanym przewoźnikiem (GTV BUS)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynach,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • mile wiadziane prawo jazdy,

  • Sumienność i chęć nauki.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914164574