2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 01 maja 2024

Praca w KAKADU ZOO, Zastępca Kierownika Sklepu, Bielsko-Biała

Wynagrodzenie

4 242 - 5 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lider rynku w swojej branży w Europie środkowo-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje ludzi dla których praca to pasja stwarzająca możliwość kreatywności, zaangażowania i rozwoju na stanowisku

Zastępca Kierownika Sklepu

Zadania:

  • zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów

  • wsparcie Kierownika Sklepu

  • analiza danych, kontrola kosztów sklepu

  • wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych

  • wykonywanie inwentaryzacji sklepu

  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami sklepu lub działu, niekoniecznie w branży retail

  • odważne i świadome podejście do realizacji postawionych celów

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i praca w obsłudze Klienta

  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu obsługi Klienta w nowoczesnym kanale detalicznym

  • umiejętność motywowania pracowników i przekazywania wiedzy

  • otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany

  • wysokie poczucie estetyki, dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojego sklepu

  • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU

  • przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci

  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju na ścieżce kariery

  • przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914244047