2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubelskie
  6. Pozostałe - Lublin
Dodane 07 kwietnia 2024

Praca w kawiarnio - lodziarniach, elastyczny grafik

Wynagrodzenie

25 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Kawiarnio - lodziarnie w Centrum Lublina, poszukują osób do pracy, na sezon letni ( maj - październik)

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta
  • przygotowywanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
  • dbanie o estetykę i wizerunek naszych lokali

Mile widziane studentki/studenci, oraz osoby znające język angielski lub ukraiński ( nie jest to wymóg konieczny)

Niezbędne jest posiadanie książeczki Sanepid lub chęć jej wyrobienia.

Oferujemy pracę w miłej i sympatycznej atmosferze, elastyczny grafik uwzględniający Twoje oczekiwania, szkolenie przygotowujące do pracy.

Wyślij swoje CV lub aplikację ( z danymi kontaktowymi), poprzez OLX.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 746385714