2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Bełchatów
Marcin
Dodane 03 maja 2024

Praca w Kleszczowie od zaraz - Technik utrzymania ruchu, 2 zmiany, UoP

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją części samochodowych poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Kleszczów

Zakres obowiązków:

- zapewnienie sprawnego i bezpiecznego działania maszyn i urządzeń;

- rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

- prowadzenie działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu;

- analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych

- obsługa narzędzi;

- raportowanie w systemie podejmowanych działań;

- tworzenie instrukcji oraz procedur.

Poszukujemy osób, które:

- ukończyły technikum o specjalizacji AUTOMATYK / MECHATRONIK / MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / ELEKTRYK;

- chcą zdobywać doświadczenie i pogłębiać swoją wiedzę w zawodzie;

- posiadają umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych;

- są gotowe do pracy w systemie 2-zmianowym(godz. 6-14; 14-22) od poniedziałku do piątku.

Proponujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio w firmie (I na 6 miesięcy);

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- po 3 miesiącach system premiowy (do 15% podstawy wynagrodzenia);

- benefity pozapłacowe:

·       Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

·       „Wczasy pod gruszą”

·       Paczki na Święta;

·       Imprezy integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 911287670