2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kołobrzeg
Dodane 07 kwietnia 2024

Praca w Kołobrzegu kasjer/kierowca 23 zł/h na rękę

Wynagrodzenie

23 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Zatrudnię osobę do obsługi i reklamowania atrakcji turystycznej w Kołobrzegu.

Praca od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Stawka godzinowa wynosi 23zł/h netto.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż biletów;

  • Dbałość o estetykę i czystość w miejscu pracy oraz na terenie atrakcji turystycznej;

  • Prace pomocnicze i porządkowe na terenie obiektu;

  • Prowadzenie samochodu reklamowego;

  • Reklamowanie obiektu;

Szukamy osób, które:

  • Są pełnoletnie i niekarane (warunki konieczne);

  • Posiadają prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);

  • Angażują się w powierzone obowiązki;

  • Są dyspozycyjne;

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie;

  • Premia uznaniowa;

  • Wypłata zawsze w ustalonym terminie;

  • Jasne zasady współpracy;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz informacją z preferowanym systemem zmianowym poprzez formularz zgłoszeniowy, wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 910192822