2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane Dzisiaj o 15:01

Praca magazyn - dział kontrola jakości

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem działu kontroli jakości poszukujemy pracownika na stanowisko koordynator operacji jakościowych.

Zakres obowiązków:

  • wypełnienie dokumentacji związanej z przyjęciem dostaw produktu gotowego,

  • kontrola oraz rejestracja temperatury i wilgotności w magazynie,

  • pobieranie i pakowanie prób produktu gotowego,

  • inne prace magazynowe oraz zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu wszelkich zadań,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia UDT kat. II lub gotowość do ich zrobienia,

  • doświadczenie w jakości mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny,

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w systemie dwuzmianowym w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • świadczenia socjalne m.in. "wczasy pod gruszą",

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • środy owocowe,

  • imprezy integracyjne i spotkania okolicznościowe,

  • atrakcyjne zniżki na produkty firmy.

    Firma: Sunday Natural International Sp. z o. o.

    Adres: ul. Odlewników 11a, 66-400 Gorzów Wlkp.

    Prosimy o umieszczenie w CV odpowiedniej klauzuli RODO.

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zobacz

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912713116