2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubelskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kraśnik
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca w Kraśniku - Menadżer Projektu

Wynagrodzenie

7 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma sellBEST zajmuje się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz dystrybucją urządzeń dla domu i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy pracownika na stanowisko menadżera projektu.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz koordynowanie projektów zagranicznych firmy

  • reprezentowanie interesów firmy w środowisku międzynarodowym

  • częste wyjazdy zagraniczne (praca o charakterze mobilnym)

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów zagranicznych

  • analizowanie, raportowanie działań podejmowanych w zakresie projektu

Wymagania:

  • gotowość do pracy mobilnej

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • obsługa komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy:

·         Umowę o pracę na pełny etat;

·         Cykl szkoleń wdrażających;

·         Perspektywę rozwoju;

·         Atrakcyjne wynagrodzenie;

·         Stabilne zatrudnienie w firmie, która nieustannie się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku;

·         Interesującą prace w młodym zespole;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aktualnego CV za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 912874909