2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Herby
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca w księgowości, branża: handel hurtowy.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Herby

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Wprowadzanie faktur zakupu, wystawianie faktur sprzedaży, wystawianie i wprowadzanie innych dokumentów księgowych i magazynowych, księgowanie wprowadzonych/wystawionych dokumentów, rozliczanie kosztów transportu towaru, czuwanie nad poprawnością i kompletnością dokumentacji księgowej, udział w księgowym i podatkowym zamknięciu miesiąca, wsparcie innych pracowników.

Wymagania:

Szukamy osoby ze znajomością programu Comarch Optima lub innego podobnego i minimum 2 latami doświadczenia na podobnym stanowisku LUB osoby, która nie spełnia powyższych wymagań, ale posiada wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia lub finanse). Wymagana jest dokładność i dobra organizacja pracy.

Dane pracodawcy:

LP BUD Leszek Paruzel spółka jawna, Wojska Polskiego 1, 42-284 Herby, NIP: 5 7 5 1 8 9 1 6 5 7, www.lpbud.eu

Lokalizacja

Herby,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Herby
ID: 906182497