2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chrzanów
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca w lodziarni - Lodolandia Chrzanów

Lokalizacja

Chrzanów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy wesołych, energicznych i otwartych osób (status studenta/ucznia mile widziany) do pracy sezonowej (kwiecień-wrzesień) w prężnie rozwijającej się sieci Lodolandia.

Lokalizacja: Centrum Handlowe MAX, ul. Trzebińska 40, 32-500 Chrzanów.

Obowiązki:

  • przygotowywanie i sprzedaż lodów, deserów lodowych, gofrów oraz napojów.

  • profesjonalna i wesoła obsługa klienta.

  • dbanie o utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz na zewnątrz punktu gastronomicznego.

    Wymagania:

  • dyspozycyjność.

  • samodzielność.

  • wysoka kultura osobista.

  • pozytywne nastawienie do ludzi.

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • chęć do pracy.

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

    Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające

  • stawkę 27,70zł/h brutto

  • pracę w zgranym zespole

  • elastyczny grafik

  • miłą atmosferę

  • zdobycie doświadczenia w gastronomii.

    Mile widziane osoby z doświadczeniem lecz doświadczenie nie jest wymagane. Jeśli jesteś nowy w branży gastronomicznej wszystkiego Cię nauczymy. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na mail lub kontakt telefoniczny .

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 908889031