2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Podkarpackie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Rzeszów
Dodane 17 maja 2024

Praca w lokalu z kebabem

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień

  • Prezentowanie klientom menu w sposób, który świadczy o gruntownej wiedzy na temat potraw, napojów i składników.

  • Współpraca z kuchnią i personelem baru, aby sprawnie podawać odpowiednie zamówienia.

  • Pomoc w utrzymaniu czystości, higieny i bezpieczeństwa restauracji.

  • Doręczanie rachunków i odbieranie zapłat.

  • Pilnowanie, aby naczynia kuchenne i obszar kuchni były czyszczone po zamknięciu lokalu.

  • Przygotowywanie kebabów

Wymagania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie pracy w kebabie, a najchętniej przyjęlibyśmy osobę która miała już do czynienia ogólnie- z gastronomią.

  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacji.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i szybkim tempie.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Wysoka wytrzymałość na pracę w pozycji stojącej przez dłuższy czas.

  • Dyspozycyjność

  • Szukamy osób obrotnych, wesołych i pełnych energii, zapraszamy do kontaktu i do dołączenia do naszego zespołu! Praca w systemie zmianowym, stawka 25zł-30zł, zależne od zaangażowania i obsługiwanych stanowisk. Pracujemy w dwie lub trzy osoby na zmianie. W sektorach: przygotowywanie kebabów i kuchnia+kasa. Oczywiście jako zespół wszyscy sobie pomagamy i uzupełniamy się.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 868791235