2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Myślenice
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca w Myślenicach przy samochodach ciężarowych

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Firma Auto-Kris Samochody Pożarnicze zatrudni pracownika do przygotowania używanych samochodów pożarniczych do sprzedaży.

Miejsce pracy: 32-400 Myślenice, ul. Sienkiewicza 20c

1. Obowiązki:

- przygotowanie bezwypadkowych samochodów do sprzedaży,

- modernizacja lub naprawa zamontowanych podzespołów i urządzeń,

- znajomość podstawowych zasad mechaniki pojazdów.

2. Wymagania:

- dyspozycyjność,

- odpowiedzialność,

- chęć nauki i rozwoju,

- uczciwość i zaangażowanie,

- dokładność,

- umiejętność planowania i organizacji pracy,

- zainteresowanie branżą motoryzacyjną,

- sprawność fizyczna,

- kultura osobista.

3. Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne wg życzeń,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia wg ustaleń i umiejętności,

- dodatkowe premie.

Praca w godzinach: 7 - 16.

Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail na adres.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 818885547