2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Bolesławiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca w Niemczech, TAPICER, meble tapicerowane, Dresden

Wynagrodzenie

10 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Polstermöbel Oelsa GmbH

Solidna firma meblowa w Dreźnie (120km od granicy)

z długoletnią tradycja poszukuje zaangażowanych i zmotywowanych tapicerów

w celu poszerzenia produkcji.

Stanowisko: Montazysta lub klejarnia

Stanowisko: Tapicer konstruktor ( znajmosc jezyka niemieckiego B2)

Miejsce pracy: Niemcy, Rabenau 01734

Opis stanowiska:

Tapicerowanie mebli wypoczynkowych:

  • sofy

  • narożniki

  • narożniki rozkładane z funkcją spania

  • pufy

  • fotele

  • fotele telewizyjne

Nowoczesne w pełni wyposażone stanowisko pracy.

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony

  • interesujące i zróżnicowane zadania

  • nowoczesne, w pełni wyposażone stanowisko pracy

  • wykwalifikowana kadra kierownicza, jak i opieka ze strony polskiego koordynatora

Ponadto pracownicy uzyskują następujące świadczenia:

  • Ticket Plus Karta - shopping card ( 47 € netto)

  • dodatek do ksiazeczki oszednosciowej (40 € brutto)

  • po 12 miesiącach premia zdrowotna do 600 €

  • dodatek urlopowy

  • premia, dojazdowe 200€ netto

  • 25 dni urlopu, 24-31.12 specjalny urlop

  • firmowa stołówka w przystępnych cenach

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • system jedno zmianowy, pon. - pt.; 39h/tydzień

  • zakwaterowanie (50-75€/miesiac)

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 754466284