2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
3D BAU HR SERVICES
Dodane 23 maja 2024

Praca w Niemczech w budownictwie drewnianym jako kierownik budowy

Wynagrodzenie

18 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

  • Przygotowywanie nadchodzących projektów w branży prefabrykowanego budownictwa drewnianego z wyprzedzeniem we współpracy z kierownikiem projektu, kierownikiem montażu i specjalistami ds. planowania konstrukcji, technologii budowlanych i ochrony przeciwpożarowej.

  • Towarzyszenie projektowi budowlanemu na placu budowy wraz z rozpoczęciem prac ziemnych i zarządzaniem placem budowy do momentu przekazania pod klucz.

  • Koordynowanie, kontrolowanie i monitorowanie poszczególnych procesów na placu budowy oraz prowadzenie stałego dialogu z klientem, kierownictwem projektu i podwykonawcami.

  • Monitorowanie i gwarantowanie wszystkich standardów jakości, koszty i terminy oraz reagowanie na odchylenia na wczesnym etapie i akceptację usługi.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe (budownictwo) lub porównywalne kwalifikacje

  • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie od 3.000-4.000 Euro netto

  • Dużą samodzielność planowania pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Forma współpracy: niemiecka umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

  • Przejęcie kosztów i organizacji zakwaterowania

Oprócz długoterminowej, opartej na zaufaniu relacji zatrudnienia, oferujemy Ci ciekawe perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917127483