2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe - Toruń
Dodane 04 maja 2024

Praca w nowej lodziarni Toruń Jakubskie Przedmieście

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu w nowo otwartej lodziarni na ulicy Waryńskiego przy Biedronce i Pepco, gdzie uśmiech i pozytywne podejście do klientów są kluczowe! Poszukujemy osób pełnych energii i entuzjazmu, gotowych do obsługi naszych klientów oraz zapewnienia im niezapomnianych doświadczeń smakowych.

Obowiązki:

  • Sprzedaż lodów, gofrów, napojów

  • Obsługa klienta z uśmiechem na twarzy

  • Obsługa maszyn do kręcenia lodów, gofrownic

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy

Wymagania:

  • Energiczność i wysoka dyspozycyjność (również w weekendy, preferowane osoby uczące się lub studenci o elastycznym grafiku)

  • Mile widziany status ucznia/studenta (do 26. roku życia)

  • Posiadanie książeczki SANEPID lub gotowość do wyrobienia

  • Doświadczenie w gastronomii, zwłaszcza przy kręceniu lodów świderków, będzie dodatkowym atutem (nie jest to warunek konieczny, wszystkiego nauczymy)

  • Pełnoletniość

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 27,70 zł brutto + premie od sprzedaży

  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

  • Elastyczny grafik pracy

  • Darmowy posiłek z naszego menu

Jak aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV, koniecznie ze zdjęciem, poprzez formularz OLX. Nie odpowiadamy na CV bez zdjęcia. Prosimy również o dołączenie klauzuli RODO.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie uśmiech jest kluczem do udanej pracy!

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po weekendzie majowym.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 915731340