2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubuskie
  5. Ochrona - Gorzów Wielkopolski
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca w ochronie dla Uczeń/ student w Gorzowie Wielkopolskim

Wynagrodzenie

28 - 28,01 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Umbrella Polska działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski ( Centrum dystrybucyjne)

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja przestrzegania procedur przez pracowników kontrahenta,

  • Kontrola ruchu samochodowo- towarowego

  • Prowadzenie ewidencji wjazdów na chroniony teren,

  • Realizacja innych zleconych zadań kontrolnych,

  • Realizacja usługi zgodnie z instrukcjami i wytycznymi,

Oczekiwania:

  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,

  • Chęć rozwoju,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Niekaralność,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie,

  • Możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez portal.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 884889649