2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Przyłęki
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca w ochronie- Zalando Przyłęki - 27,70 brutto

Lokalizacja

Przyłęki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Umbrella Polska - Agencja Ochrony działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kobiet i mężczyzn na stanowisko:

Pracownik ochrony Miejsce pracy: Przyłęki (Centrum dystrybucyjne)

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja przestrzegania procedur przez pracowników kontrahenta,

  • Kontrola ruchu samochodowo-towarowego,

  • Prowadzenie ewidencji wjazdów na chroniony teren,

  • Realizacja innych zleconych zadań kontrolnych,

  • Realizacja usługi zgodnie z instrukcjami i wytycznymi,

Oczekiwania:

  • Zaangażowanie,

  • inicjatywa,

  • samodzielność,

  • Chęć rozwoju,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Niekaralność,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w wysokości od 27,70 brutto za godzinę,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełni oskładkowaną,

  • Pracę w wymiarze 168 godzin miesięcznie,

  • Pracę w wymiarze 12 godzin dziennie (zmiany zarówno dzienne jak i nocne),

  • Możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie na stanowisko zastępcę kierownika i operatora kamer.

  • Stabilne zatrudnienie, elastyczny grafik,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Możliwość awansu na: kierownika zmiany, zastępcę oraz operatora kamer

Mile widziane kobiety a także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Lokalizacja

Przyłęki,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Przyłęki
ID: 907931115