2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Karczyce
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca w piekarni Karczyce (pod Wrocławiem - niedaleko Lutyni)

Lokalizacja

Karczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy piekarza do piekarni w Karczycach. Nie wymagamy doświadczenia tylko chęci i zaangażowania. Doskonale wiemy, że wszystkiego można się nauczyć ;)

Praca na dwie zmiany:

00:00-8:00

6:00-14:00

W tygodniu wypadają 2-3 nocki.

Każda niedziela jest wolna i grafik ustawiamy w ten sposób aby dwa dni pod rząd były na regenerację ;)

Stawka zależy od doświadczenia.

Zakres obowiązków: mieszanie ciasta, porcjowanie i formowanie oraz wypiek po zimnej fermentacji.

Jesteśmy małą, rzemieślniczą piekarnią, która głównie stawia na jakość wypieków. Pieczemy tylko na zakwasie.

Proszę o przesłanie CV na adres podany w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Karczyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Karczyce
ID: 906421726