2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Siedlce
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w piekarni Putka

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do nowo otwierającej piekarni franczyzowej PUTKA poszukujemy zespołu

Twoje główne zadania:

• profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,

• dbałość o właściwą ekspozycję towarów

• aktywna sprzedaż produktów,

• dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

W pracy przyda Ci się:

• komunikatywności oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami

• pozytywne nastawienie

• umiejętności skutecznej współpracy w zespole,

• dyspozycyjność i zaangażowanie w rzetelne realizowanie przydzielonych zadań,

• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich sprawnego uzupełnienia)

Co możemy dać od siebie:

• na początek możemy zaoferować 27.70zł brutto na godzinę

• umowę zlecenie i wypłatę na czas

• premie sprzedażowe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 863964752