2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 24 maja 2024

Praca w Plukon , Ommel/Holandia: Praca w Fabryce Przetwórstwa Drobiu

Wynagrodzenie

60 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Plukon Ommel to fabryka przetwórstwa drobiu, która oferuje szeroką gamę różnych stanowisk!

Opis Stanowisk / Zakres Obowiązków:

  • Uda: usuwanie tłuszczu z ud kurczaka, zawieszanie nóg kurczaka, usuwanie kości z ud.

  • Filetowanie: pakowanie, zamykanie próżniowe, usuwanie skóry.

  • Pakowanie: pakowanie fileta z kurczaka lub innych produktów z kurczaka.

  • Produkcja: rzucanie pudełek (12 kg) na linie produkcyjne z odpowiednią ilością produktów.

  • Rozładunek/Załadunek: praca z EPT w celu załadunku i rozładunku ciężarówek, ważenie dostaw, skanowanie przychodzących produktów i wprowadzanie informacji do komputera.

Warunki Pracy:

  • Noszenie siatki na włosy i maseczki na twarz.

  • Brak dozwolonych piercingów.

  • Niska temperatura, 7 stopni lub niższa.

  • Odzież firmowa.

Stawka Godzinowa: 14,06 €

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym środowisku przemysłu drobiarskiego, to Plukon Ommel to idealne miejsce dla Ciebie! Skorzystaj z tej okazji i dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowany? Wyślij swoje CV lub wyślij kontakt

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917367290