2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Stogi z Przeróbką
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca w Porcie Gdańsk/Gdynia (Nie wymagamy doświadczenia)

Wynagrodzenie

4 600 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bailey Industries poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Sztauer - pracownik portowy.

Praca Sztauera związana jest z organizacją procesu załadunku i rozładunku kontenerów w porcie oraz całym procesem mocowania oraz usuwania zabezpieczeń.

* Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Gdańsk/ Gdynia ( Zależnie od Twoich preferencji)

Obowiązki:

  • Mocowanie/rozmocowywanie kontenerów na statku,

  • Usuwanie urządzeń łączących ze sobą kontenery,

  • Usuwanie/zakładanie mocowań dużych ładunków podczas rozładunku/załadunku statków.

Wymagania:

  • Rzetelność i zaangażowanie,

  • Chęć do pracy,

  • Gotowość do pracy przez 12 godzin,

  • Siła fizyczna,

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Działanie zgodnie z odpowiednimi przepisami wewnętrznymi i bezpieczeństwa,

  • Podstawowa znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat,

  • Pracę zmianową,

  • Stawkę godzinową 23/24 zł netto,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Możliwość wyrobienia dużej ilości godzin.

Prowadzimy również rekrutację do Portu w Gdyni.

Prosimy o zawarcie formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Bailey Industries  sp. z o.o..

Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są dla potrzeb rekrutacji, nie są profilowane. Zamieszczanie w aplikacji dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie.  Aplikujący posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 910241711