2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Białe Błota
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A. - Sprzątaczka

Lokalizacja

Białe Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Sprzątaczka 1 etat.

Tryb pracy:

·         Praca zmianowa,

·         Dni robocze (poniedziałek - niedziela i święta).

Twój zakres obowiązków:

·         Utrzymywanie czystości w obiektach budowlanych,

·         Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, sanitarnych, holi komunikacyjnych, hali,

·         Sprzątanie samolotów.

Nasze wymagania:

·         Komunikatywność i umiejętność współpracy,

·         Dyspozycyjność,

·         Praca zmianowa również w soboty, niedziele i święta,

·         Dokładność,

·         Dobra organizacja pracy.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, lubisz pracę z ludźmi, dobrze radzisz sobie ze stresem, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty, spełniające wskazane wymagania i przesłane w wyznaczonym terminie.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Białe Błota,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Białe Błota
ID: 911991374