2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Dodane 08 maja 2024

Praca w pracowni piekarniczej I emeryt I Klecina, Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Opis

Miejsce pracy: Wrocław, Klecina

Rodzaj pracy: Część etatu

Czy jesteś na emeryturze i szukasz sposobu na dodatkowy zarobek? Czy chcesz być częścią przyjaznego zespołu w piekarni, wspierającej lokalne restauracje i kawiarnie? Jeżeli tak, to mamy idealną propozycję dla Ciebie!

O nas: Italian Suprem Food to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży piekarniczej. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości półproduktów dla gastronomii. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm.

Poszukujemy: Osób na emeryturze, które chcą dorobić do swoich emerytur i są zainteresowane pracą w pracowni piekarniczej. Doświadczenie w branży piekarniczej jest mile widziane, ale nie jest wymagane, ponieważ zapewniamy pełne szkolenie. Mile widziana jest także komunikatywna znajomość języka włoskiego, która ułatwi komunikację.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i ważenie składników.

  • Obsługa maszyn piekarniczych.

  • Pakowanie i etykietowanie produktów.

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

  • Szkolenia w zakresie obsługi nowoczesnych urządzeń piekarniczych

Jak aplikować: Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i krótki list motywacyjny) na adres e-mail lub kontakt telefoniczny, w celu umówienia się na rozmowę.

Dołącz do nas i pomóż tworzyć wyjątkowe produkty, które cieszą podniebienia klientów na całym świecie!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914541733