2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorzany
Dodane 12 maja 2024

Praca w Pralni, Szczecin

Wynagrodzenie

4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pralnia Delfin w Szczecinie poszukuje pracowników!

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w praniu odzieży a nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Obecnie posiadamy 3 punkty w centrach handlowych w Szczecinie. Poszukujemy pracowników zarówno na lewobrzeże jak i na prawobrzeże! Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie internetowej delfin.szczecin.pl

Zapewniamy:

  • Szkolenie dla osób bez doświadczenia w pracy w pralni

  • Umowę o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Indywidualne podejście do pracownika

  • Elastyczny grafik pracy ustalany wcześniej

Wymagania:

  • Mile widziane przynajmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku tj. przy obsłudze klienta, prasowaniu, praniu.

  • Komunikatywny język polski

  • Uczciwość

  • Zaangażowanie

  • Sumienność

  • Dokładność

Zakres obowiązków:

  • Pranie garderoby

  • Prasowanie

  • Obsługa klienta

  • Wydawania i przyjmowanie odzieży

    Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy biura Delfin dostępny na stronie internetowej lub kontakt telefoniczny pod numerem 60*****57 lub 50*****58

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 881483158