2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Opolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Prószków
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca w food truck Bafra Kebab

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Prószków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Praca w punkcie gastronomicznym Bafra Kebab w miejscowości Prószków

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Wystarczą chęci do nauki i pracy!

Praca polega na przygotowywaniu produktów z oferty sprzedażowej, obsłudze klienta i kaso-terminala oraz utrzymaniu punktu w czystości.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki elastyczny grafik stałe

  • jasne warunki zatrudnienia

  • prace w zgranym zespole

  • darmowy posiłek z oferty

  • pracę dla osób od 17 roku życia

Oczekujemy:

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • nr PESEL w przypadku pracowników z zagranicy

  • umiejętności pracy w zespole

  • osoby ze statusem ucznia/studenta mile widziane

Lokalizacja

Prószków,

Opolskie

Opolskie, Prószków
ID: 819760211