2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kamienna Góra
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca w Rejestracji w Gabinecie OrthoTeam Kamienna Góra

Lokalizacja

Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zmień pracę na lepszą!!!

Chcesz się rozwijać? Jeździć na szkolenia? Nawiązać nowe przyjaźnie w miejscu pracy - dołącz do naszego Zespołu.

Praca dla pracownika Rejestracji w Gabinecie OrthoTeam

PRACA NA 3/4, CAŁY ETAT

MIEJSCE PRACY:

KAMIENNA GÓRA, PLAC WOLNOŚCI 6

Zakres obowiązków:

·           osobista i telefoniczna rejestracja pacjentów

·           bezpośrednia obsługa pacjenta

·           prowadzenie dokumentacji medycznej

·           udzielanie informacji dotyczącej zakresu świadczonych przez gabinet usług

·           pilnowanie porządku w dokumentacji medycznej

·           praca w systemie informatycznym

·           współpraca z personelem medycznym

·           obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

·           zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów, nadzór nad obiegiem dokumentacji medycznej

·           budowanie dobrych relacji z pacjentami, lekarzami, współpracownikami

·           archiwizacja dokumentacji medycznej

Czego oczekujemy:

·          zaangażowania i chęci do pracy oraz rozwoju

·          sympatii do ludzi, zainteresowania problemami drugiego człowieka, empatii, wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji własnej pracy

·          uśmiechu i pozytywnego usposobienia, otwartości w nawiązywaniu kontaktu

·          wykształcenia średniego pełnego lub wyższego

·          znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office, urządzeń biurowych

·          umiejętności pracy w zespole

·          komunikatywności i sumienności, profesjonalizmu

·          gotowości do pracy w systemie zmianowym (w godzinach otwarcia gabinetu)

·          ważnej książeczki sanepidowskiej

. zaświadczenia o niekaralności

Co oferujemy:

·          pracę w dynamicznym i młodym zespole

·          czytelne zasady zatrudnienia

·          zgrany, otwarty i chętny do pomocy zespół

·          dobre warunki finansowe

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole wyślij CV   wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym, w którym proszę zamieść dwa akapity- w pierwszym pięć punktów dlaczego chcesz z nami pracować, a w drugim trzy najmocniejsze cechy charakteru oraz dwie najsłabsze.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kamienna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamienna Góra
ID: 910672961