2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Ostrów Wielkopolski
Dodane 15 maja 2024

PRACA W REKLAMIE specjalista d/s produkcji i montażu reklam

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Reklamowa PEM poszukuje pracowników do produkcji i montażu reklam

Zakres obowiązków: - produkcja reklam świetlnych (m. in. kasetony, litery przestrzenne, pylony) - aplikacja folii na powierzchnie płaskie oraz pojazdy osobowe, dostawcze, autobusy - montaż reklam świetlnych i innych nośników reklamowych

Co się może przydać na tym stanowisku:

- precyzja manualna - obsługa elektronarzędzi - prawo jazdy kategorii B - poczucie estetyki :)

Mile widziane doświadczenie w branży.

Siedziba firmy: Ostrów Wlkp.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 775309500